Sprängskisser – Cannon

Nedan finner ni sprängskisser för de Cannon Djupriggar som ingår i dagens sortiment. Saknar ni en sprängskiss? Kontakta oss

Cannon Elektroniska Djupriggar

NR Artnummer Namn
 1  C3392525  FRAME, TS
 2  C2263102  NUT-HEX 1/4-20 SS 300SRS
 3  C3394722  INSERT, PUSH ON
 4  C3394702  INSERT, BASE
 5  C2372100  SCREW-#8-18 X 5/8 THD* (SS
 6  C3396510  LENS-WINDOW MAG DTIV
 7  C3394019  KEYPAD, DIGI-TROLL 10
 8  C3396603  SEAL PLATE, DT10
 9  C700176  CON XCAP MINI-CON PANEL MOUNT
 10  C3391730  WASHER, SEAL, DATA
 11  C3391220  HARNESS, COMM
 12  C3391221  HARNESS, TRANSDUCER
 13  C3391223  HARNESS, RF ANTENNA
 14  C1234002  HDW INSERT SS PRESS 1/4IN(SUB)
 15  C3393426  SCREW-#6-32×3/8,TRIM’D HEX CAP
 16  C3398205  CIRCUIT BREAKER, 25 AMP
 17  C1221491  BOOT CIRCUIT BREAKER
 18  C3993220  ASSY, POWER CABLE, RETRO(SUB)
 19  C3392920  STRAIN-RELIEF, HEYCO M4502
 20  C3996515 MOTOR/GEAR HOUSING ASSY
 21  C3393411  SCREW-FLANGE HEX HI-LO
 22  C3394008  ASY PCA,DIGI-TRLL 10,10TS
 23  C3390204  COVER, MOTOR, TS
 24  C401966-3  MIC VENT,PTFE LU LRA MATERIAL
 25  C3396902  GASKET, COVER
 26  C3393480  SCREW-#10X.75″PPH HI-LO SS
 27  C3391907  PLATE, CLUTCH SHAFT
 28  C3392640  PIN, DRIVESHAFT
 29  C3391711  PAD, CLUTCH
 30  C3397907  REEL, ROUGH, 3.75″ OD
 31  C1459666  CERAMIC MAGNET P/N 42-B-5020
 32  C1015391  WIRE, .034 DIA, CAMO BULK
 33  C9100070  CON LEADER SLEEVE
 34  C3390206  COVER, REEL, TS
 35  C2373434  SCREW-1/4-20 X 3/4 SS PPMS
 36  C2071718  WASHER #10 NYLON RETAINING
 37  C3394605  O-RING, KNOB
 38  C3390103  KNOB, SOFT GRIP, CLUTCH
 39  C9010310  HDW WASHER, THRUST
 40  C9010280  HDW BEARING, THRUST
 41  C3395634  DECAL- SIDE, BLACK
 42  C3395711  DECAL-PIC TS
NR Artnummer Namn
 43 C2998905 CNN ASY, SWIVEL BASE
 44 C2249001  HDW KNB RELEASE PIN
 45 C3392600  PIN – RELEASE
 46 C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 47 C2267001  ASY PLATE BASE MACHINED
 48 C2267002  BRK PLATE SWIVEL
 49 C3391919  PLATE, INDEX TS
 50 C2277001  HDW RETAINER RELEASE NUT
 51 C9010004  HDW BEARING SWIVEL BASE
 52 C3991930  ASY, MNT BASE DT/MAG(SUB)
 53 C3391955  BASE-MOUNT, DT PRO/MAG ST
 54 C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 55 C3393000  RING, RETAINING, 1/4″ SHAFT
 56 C3991904  ASSY-CNN, ROD HOLDER
 57 C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HOLDER
 58 C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 59 C2200109  SALTWATER RELEASE
 60 C3394602  WASHER, FLAT, #8, SS
 61 C3392010  ASY BOOM TELESCOPIC, SS
 62 C3397900  BALL HOOK EXTRUSION
 63 C3990200  ASSY-CNN, BOOM END (SUB)
 64 C3392520  CASE, PULLEY
 65 C3392300  SHEEVE, PULLEY
 66 C3391507  SHIM, BOOM END
 67 C3392013  BOOM END, NEW
 68 C3393485  SCREW-#10-24X1.75 PPHMS S
 69 C3393124  NUT-#10-32 NYLOK 18-8 SS
 70 C2303412  SCREW-#6-20 X 5/8 SELF TAP
 71 C3390005  BEARING-NYLINER, #8L5-1/2-F
 72 C9280720  HDW SCR 1/4 20X2 TRUSS HD PHIL
 73 C9280713  HDW SCR 1/4 20X1 1/2 TRUSS HEA
 74 C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 75 C2371712  WASHER-FLAT 9/32 X 5/8 X 1/16
 76 C9100100  CON TERMINATOR
 77 C9100101  CUSHION SLEEVE TERMINATOR
 78 C9100620  HDW SNAP SWIVEL 4/0-37 MARLIN
 79 C2200148  ASY SNAP & INSULATOR
 80 C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 81 C3393461  SCREW-1/4-20 x 2″ SS, PPH
 82 C3390910  HANDLE-CRANK, MANUAL
 83 C1459666  CERAMIC MAGNET
 83 C3393113  NUT, HEX, MINI-CON-X
 84 C3391732  WASHER, SEALING
NR Artnummer Namn
 1  C3392524  FRAME, RAW
 2  C2263102  NUT-HEX 1/4-20 SS 300SRS
 3  C3394722  INSERT, PUSH ON
 4  C3394702  INSERT, BASE
 5  C2372100  SCREW-#8-18 X 5/8 THD* (SS
 6  C3396510  LENS-WINDOW MAG DTIV
 7  C3394019  EYPAD, DIGI-TROLL 10
 8  C3396603  SEAL PLATE, DT10
 9  C700176  CON XCAP MINI-CON PANEL MOUNT
 10  C3391730  WASHER, SEAL, DATA
 11  C3391220  HARNESS, COMM
 12  C3391221  HARNESS, TRANSDUCER
 13  C3391223  HARNESS, RF ANTENNA
 14  C1234002  HDW INSERT SS PRESS 1/4IN(SUB)
 15  C3393426  SCREW-#6-32×3/8,TRIM’D HEX CAP
 16  C3398205  CIRCUIT BREAKER, 25 AMP
 17  C1221491  BOOT CIRCUIT BREAKER
 18  C3993220  ASSY, POWER CABLE, RETRO(SUB)
 19  C3392920  STRAIN-RELIEF, HEYCO M4502
 20  C3996515  MOTOR/GEAR HOUSING ASSY
 21  C3393411  SCREW-FLANGE HEX HI-LO
 22  C3394008  ASY PCA,DIGI-TRLL 10,10TS
 23  C3390203  COVER, MOTOR
 24  C401966-3  MIC VENT,PTFE LU LRA MATERIAL
 25  C3396902  GASKET, COVER
 26  C3393480  SCREW-#10X.75″PPH HI-LO SS
 27  C3391907  PLATE, CLUTCH SHAFT
 28  C3392640  PIN, DRIVESHAFT
 29  C3391711  PAD, CLUTCH
 30  C3397927  REEL, 3.75″ OD – NO GEAR
 31  C3397907  REEL, ROUGH, 3.75″ OD 61 3393000
 32  C3392707  SPRING, REEL
 33  C3396020  BALL BEARING, REEL
 34  C3393474  SCREW-DRIVE #14 X .75″ SS
 35  C3391906  PLATE, CLUTCH REEL
 36  C3393418  SCREW-#10-16X.75″HI-LO SS
 37  C1459666  CERAMIC MAGNET P/N 42-B-5020
 38  C1015391  WIRE, .034 DIA, CAMO BULK
 39  C9100070  CON LEADER SLEEVE
 40  C3390205  COVER, REEL
 41  C2373434  SCREW-1/4-20 X 3/4 SS PPMS
 42  C2071718  WASHER #10 NYLON RETAINING
 43  C3394605  O-RING, KNOB
 44  C3390103  KNOB, SOFT GRIP, CLUTCH
 45  C9010310  HDW WASHER, THRUST
NR Artnummer Namn
 46 C9010280  HDW BEARING, THRUST
 47 C3395634  DECAL- SIDE, BLACK
 48 C3395710  DECAL-PIC BLACK
 49 C2998905  CNN ASY, SWIVEL BASE
 50 C2249001  HDW KNB RELEASE PIN
 51 C3392600  PIN – RELEASE
 52 C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 53 C2267001  ASY PLATE BASE MACHINED
 54 C2267002  BRK PLATE SWIVEL
 55 C3391919  PLATE, INDEX TS
 56 C2277001  HDW RETAINER RELEASE NUT
 57 C9010004  HDW BEARING SWIVEL BASE
 58 C3991930  ASY, MNT BASE DT/MAG(SUB)
 59 C3391955  BASE-MOUNT, DT PRO/MAG ST
 60 C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 61 C3393000  RING, RETAINING, 1/4″ SHAFT
 62 C3991904  ASSY-CNN, ROD HOLDER
 63 C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HOLDER
 64 C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 65 C3394602  ASHER, FLAT, #8, SS
 66 C2277002  ASY HDW RELEASE UNIVERSAL
 67 C2210821  ASY BOOM TELESCOPIC
 68 C3397900  BALL HOOK EXTRUSION
 69 C3990200  ASSY-CNN, BOOM END
 70 C3392520  CASE, PULLEY
 71 C3392300  SHEEVE, PULLEY
 72 C3391507  SHIM, BOOM END
 73 C3392013  BOOM END, NEW
 74 C3393485  SCREW-#10-24X1.75 PPHMS S
 75 C3393124  NUT-#10-32 NYLOK 18-8 SS
 76 C2303412  SCREW-#6-20 X 5/8 SELF TAP
 77 C3390005  BEARING-NYLINER, #8L5-1/2-F
 78 C9280720  HDW SCR 1/4 20X2 TRUSS HD PHIL
 79 C9280713  HDW SCR 1/4 20X1 1/2 TRUSS HEA
 80 C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 81 C2371712  WASHER-FLAT 9/32 X 5/8 X 1/16
 82 C9100100  CON TERMINATOR
 83 C9100101  CUSHION SLEEVE TERMINATOR
 84 C9100620  HDW SNAP SWIVEL 4/0-37 MARLIN
 85 C2200148  ASY SNAP & INSULATOR
 86 C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 87 C3393461  SCREW-1/4-20 x 2″ SS, PPH
 88 C3390910  HANDLE-CRANK, MANUAL
 89 C3393113  NUT, HEX, MINI-CON-X
 90 C3391732  WASHER, SEALING
NR Artnummer Namn
 1  C3392525  FRAME, TS
 2  C2263102  NUT-HEX 1/4-20 SS 300SRS
 3  C3394722  INSERT, PUSH ON
 4  C3394702  INSERT, BASE
 5  C2372100  SCREW-#8-18 X 5/8 THD* (SS
 6  C3396510  LENS-WINDOW MAG DTIV
 7  C3394015  KEYPAD, DIGI-TROLL 5
 8  C3396602  SEAL PLATE, DT5
9  C700176  CON XCAP MINI-CON PANEL MOUNT
 10  C3391730  WASHER, SEAL, DATA
 11  C3391220  HARNESS, COMM
 12  C3391223  HARNESS, RF ANTENNA
 13  C1234002  HDW INSERT SS PRESS 1/4IN(SUB)
 14  C3393426  SCREW-#6-32×3/8,TRIM’D HEX CAP
 15  C3398205  CIRCUIT BREAKER, 25 AMP
 16  C1221491  BOOT CIRCUIT BREAKER
 17  C3993220  ASSY, POWER CABLE, RETRO(SUB)
 18  C3392920  STRAIN-RELIEF, HEYCO M4502
 19  C3996515  MOTOR/GEAR HOUSING ASSY
 20  C3393411  SCREW-FLANGE HEX HI-LO
 21  C3394007  ASY PCA,DIGI-TRLL 5,5TS
 22  C3390204  COVER, MOTOR, TS
 23  C401966-3  MIC VENT,PTFE LU LRA MATERIAL
 24  C3396902  GASKET, COVER
 25  C3393480  SCREW-#10X.75″PPH HI-LO SS
 26  C3391907  PLATE, CLUTCH SHAFT
 27  C3392640  PIN, DRIVESHAFT
 28  C3391711  PAD, CLUTCH
 29  C3397907  REEL, ROUGH, 3.75″ OD
 30  C1459666  CERAMIC MAGNET P/N 42-B-5020
 31  C1015391  WIRE, .034 DIA, CAMO BULK
 32  C9100070  CON LEADER SLEEVE
 33  C3390206  COVER, REEL, TS
 34  C2373434  SCREW-1/4-20 X 3/4 SS PPMS
 35  C2071718  WASHER #10 NYLON RETAINING
 36  C3394605  O-RING, KNOB
 37  C3390103  KNOB, SOFT GRIP, CLUTCH
 38  C9010310  HDW WASHER, THRUST
 39  C9010280  HDW BEARING, THRUST
 40  C3395634  DECAL- SIDE, BLACK
 41  C3395711  DECAL-PIC TS
 42  C2998905  CNN ASY, SWIVEL BASE
NR Artnummer Namn
 43  C2249001  HDW KNB RELEASE PIN
 44  C3392600  PIN – RELEASE
 45  C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 46  C2267001  ASY PLATE BASE MACHINED
 47  C2267002  BRK PLATE SWIVEL
 48  C3391919  PLATE, INDEX TS
 49  C2277001  HDW RETAINER RELEASE NUT
 50  C9010004  HDW BEARING SWIVEL BASE
 51  C3991930  ASY, MNT BASE DT/MAG(SUB)
 52  C3391955  BASE-MOUNT, DT PRO/MAG ST
 53  C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 54  C3393000  RING, RETAINING, 1/4″ SHAFT
 55  C3991904  ASSY-CNN, ROD HOLDER
 56  C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HOLDER
 57  C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 58  C2200109  SALTWATER RELEASE
 59  C3394602  WASHER, FLAT, #8, SS0SRS
 60  C3392010  ASY BOOM TELESCOPIC, SS
 61  C3397900  BALL HOOK EXTRUSION
 62  C3990200  ASSY-CNN, BOOM END (SUB)
 63  C3392520  CASE, PULLEY
 64  C3392300  SHEEVE, PULLEY
 65  C3391507  SHIM, BOOM END
 66  C3392013  BOOM END, NEW
 67  C3393485  SCREW-#10-24X1.75 PPHMS S
 68  C3393124  NUT-#10-32 NYLOK 18-8 SS
 69  C2303412  SCREW-#6-20 X 5/8 SELF TAP
 70  C3390005  BEARING-NYLINER, #8L5-1/2-F
 71  C9280720  HDW SCR 1/4 20X2 TRUSS HD PHIL
 72  C9280713  HDW SCR 1/4 20X1 1/2 TRUSS HEA
 73  C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 74  C2371712  WASHER-FLAT 9/32 X 5/8 X 1/16
 75  C9100100  CON TERMINATOR
 76  C9100101  CUSHION SLEEVE TERMINATOR
 77  C9100620  HDW SNAP SWIVEL 4/0-37 MARLIN
 78  C2200148  ASY SNAP & INSULATOR
 79  C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 80  C3393461  SCREW-1/4-20 x 2″ SS, PPH
 81  C3390910  HANDLE-CRANK, MANUAL
 82  C1459666  CERAMIC MAGNET
 83  C3393113  NUT, HEX, MINI-CON-X
 84  C3391732  WASHER, SEALING
NR Artnummer Namn
 1  C3392524  FRAME, RAW
 2  C2263102  NUT-HEX 1/4-20 SS 300SRS
 3  C3394722  INSERT, PUSH ON
 4  C3394702  INSERT, BASE
 5  C2372100  SCREW-#8-18 X 5/8 THD* (SS
 6  C3396510  LENS-WINDOW MAG DTIV
 7  C3394015  KEYPAD, DIGI-TROLL 5
 8  C3396602  SEAL PLATE, DT5
 9  C700176  CON XCAP MINI-CON PANEL MOUNT
 10  C3391730  WASHER, SEAL, DATA
 11  C3391220  HARNESS, COMM
 12  C3391223  HARNESS, RF ANTENNA
 13  C1234002  HDW INSERT SS PRESS 1/4IN(SUB)
 14  C3393426  SCREW-#6-32×3/8,TRIM’D HEX CAP
 15  C3398205  CIRCUIT BREAKER, 25 AMP
 16  C1221491  BOOT CIRCUIT BREAKER
 17  C3993220  ASSY, POWER CABLE, RETRO(SUB)
 18  C3392920  STRAIN-RELIEF, HEYCO M4502
 19  C3996515  MOTOR/GEAR HOUSING ASSY
 20  C3393411  SCREW-FLANGE HEX HI-LO
 21  C3394007  SY PCA,DIGI-TRLL 5,5TS
 22  C3390203  COVER, MOTOR
 23  C401966-3  MIC VENT,PTFE LU LRA MATERIAL
 24  C3396902  GASKET, COVER
 25  C3393480  SCREW-#10X.75″PPH HI-LO SS
 26  C3391907  PLATE, CLUTCH SHAFT
 27  C3392640  PIN, DRIVESHAFT
 28  C3391711  PAD, CLUTCH
 29  C3397927  REEL, 3.75″ OD – NO GEAR
 30  C3397907  REEL, ROUGH, 3.75″ OD
 31  C3392707 SPRING, REEL
 32  C3396020  BALL BEARING, REEL
 33  C3393474  SCREW-DRIVE #14 X .75″ SS
 34  C3391906  PLATE, CLUTCH REEL
 35  C3393418  SCREW-#10-16X.75″HI-LO SS
 36  C1459666  CERAMIC MAGNET P/N 42-B-5020
 37  C1015391  WIRE, .034 DIA, CAMO BULK
 38  C9100070  CON LEADER SLEEVE
 39  C3390205  COVER, REEL
 40  C2373434  SCREW-1/4-20 X 3/4 SS PPMS
 41  C2071718  WASHER #10 NYLON RETAINING
 42  C3394605  O-RING, KNOB
 43  C3390103  KNOB, SOFT GRIP, CLUTCH
 44  C9010310  HDW WASHER, THRUST
 45  C9010280  HDW BEARING, THRUST
NR Artnummer Namn
 46  C3395634  DECAL- SIDE, BLACK
 47  C3395710  DECAL-PIC BLACK
 48  C2998905  CNN ASY, SWIVEL BASE
 49  C2249001  HDW KNB RELEASE PIN
 50  C3392600  PIN – RELEASE
 51  C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 52  C2267001  ASY PLATE BASE MACHINE
 53  C2267002  BRK PLATE SWIVEL
 54  C3391919  PLATE, INDEX TS
 55  C2277001  HDW RETAINER RELEASE NUT
 56  C9010004  HDW BEARING SWIVEL BASE
 57  C3991930  ASY, MNT BASE DT/MAG(SUB)
 58  C3391955  BASE-MOUNT, DT PRO/MAG ST
 59  C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 60  C3393000  RING, RETAINING, 1/4″ SHAFT
 61  C3991904  ASSY-CNN, ROD HOLDER
 62  C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HOLDER
 63  C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 64  C3394602  WASHER, FLAT #8, SS
 65  C2277002  ASY HDW RELEASE UNIVERSAL
 66  C2210821  ASY BOOM TELESCOPIC
 67  C3397900  BALL HOOK EXTRUSION
 68  C3990200  ASSY-CNN, BOOM END (SUB)
 69  C3392520  CASE, PULLEY
 70  C3392300  SHEEVE, PULLEY
 71  C3391507  SHIM, BOOM END
 72  C3392013  BOOM END, NEWD
 73  C3393485  SCREW-#10-24X1.75 PPHMS S
 74  C3393124  NUT-#10-32 NYLOK 18-8 SS
 75  C2303412  SCREW-#6-20 X 5/8 SELF TAP
 76  C3390005  BEARING-NYLINER, #8L5-1/2-F
 77  C9280720  HDW SCR 1/4 20X2 TRUSS HD PHIL
 78  C9280713  HDW SCR 1/4 20X1 1/2 TRUSS HEA
 79  C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS8 SS
 80  C2371712  WASHER-FLAT 9/32 X 5/8 X 1/16
 81  C9100100  CON TERMINATOR
 82  C9100101  CUSHION SLEEVE TERMINATOR
 83  C9100620  HDW SNAP SWIVEL 4/0-37 MARLIN
 84  C2200148  ASY SNAP & INSULATOR
 85  C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 86  C3393461  SCREW-1/4-20 x 2″ SS, PPH
 87  C3390910  HANDLE-CRANK, MANUAL
 88  C3393113  NUT, HEX, MINI-CON-X
 89  C3391732  WASHER, SEALING
NR Artnummer Namn
 1  C3392525  FRAME, RAW, TS
 2  C2263102  NUT-HEX 1/4-20 SS 300SRS
 3  C3394722  INSERT, PUSH ON
 4  C3394702  INSERT, BASE
 5  C2373450  SCREW-#8-18 X 3/8 THD* (SS)
 6  C3396510  LENS-WINDOW MAG DTIV
 7  C3395581  DECAL, MAG 10, TS
 8  C3396601  SEAL PLATE, MAGNUM
 9  C3391730  WASHER, SEAL, DATA
 10  C3398205  CIRCUIT BREAKER, 25 AMP
 11  C1221491  BOOT CIRCUIT BREAKER
 12  C3993220  ASSY, POWER CABLE, RETRO(SUB)
 13  C3392920  STRAIN-RELIEF, HEYCO M4502
 14  C3996515  MOTOR/GEAR HOUSING ASSY
 15  C3393411  SCREW-FLANGE HEX HI-LO
 16  C3394006  ASY PCA, MAGNUM
 17  C2302104  SCREW-#6-20 X 3/8
 18  C2286792  SWITCH, TOGGLE
 19  C3391722  WASHER, FLAT
 20  C2286793  HDW SHIM SWITCH .75X.1
 21  C1221490  BOOT SWITCH
 22  C3390204  COVER, MOTOR, TS
 23  C401966-3  MIC VENT,PTFE LU LRA MATERIAL
 24  C3396902  GASKET, COVER
 25  C3393480  SCREW-#10X.75”PPH HI-LO SS
 26  C3391907  PLATE, CLUTCH SHAFT
 27  C3392640  PIN, DRIVESHAFT
 28  C3391711  PAD, CLUTCH
 29  C3777927  REEL, ROUGH, 3.75” OD
 30  C0233560  GEAR, REEL, STD
 31  C3775397  400’ CABLE
 32  C9100070  CON LEADER SLEEVE
 33  C3390206  COVER, REEL, TS
 34  C2373434  SCREW-1/4-20 X 3/4 SS PPMS
 35  C2071718  WASHER #10 NYLON RETAINING
 36  C3394605  O-RING, KNOB
 37  C0220477  METER 3 DIGIT
 38  C0833561  GEAR, COUNTER
 39  C3390103  KNOB, SOFT GRIP, CLUTCH
 40  C3391737  HDW WASHER, THRUST
 41  C9010280  HDW BEARING, THRUST
 42  C3395634  DECAL- SIDE, BLACK
 43  C3395711  DECAL-PIC BLACK, TS
 44  C2998905  CNN ASY, SWIVEL BASE
 45  C2249001  HDW KNB RELEASE PIN
NR Artnummer Namn
46  C3392600  PIN – RELEASE
 47  C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 48  C2267001  ASY PLATE BASE MACHINED
 49  C2267002  BRK PLATE SWIVEL
 50  C3391919  PLATE, INDEX TS
 51  C2277001  HDW RETAINER RELEASE NUT 79 2200148
 52  C9010004  HDW BEARING SWIVEL BASE
 53  C3991930  ASY, MNT BASE DT/MAG(SUB)
 54  C3391955  BASE-MOUNT, DT PRO/MAG ST
 55  C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 56  C3393000  RING, RETAINING, 1/4” SHAFT
 57  C3991904  ASSY-CNN, ROD HOLDER
 58  C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HOLDER
 59  C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 60  C2200109  SALTWATER RELEASE
 61  C3392010  ASY BOOM TELESCOPIC, SS
 62  C3397900  BALL HOOK EXTRUSION
 63  C3990200  ASSY-CNN, BOOM END (SUB)
 64  C3392520  CASE, PULLEY
 65  C3392300  SHEEVE, PULLEY
 66  C3391507  SHIM, BOOM END
 67  C3392013  BOOM END, NEW
 68  C3393485  SCREW-#10-24X1.75 PPHMS S
 69  C3393124  NUT-#10-32 NYLOK 18-8 SS
 70  C2303412  SCREW-#6-20 X 5/8 SELF TAP
 71  C3390005  BEARING-NYLINER, #8L5-1/2-F
 72  C9280720  HDW SCR 1/4 20X2 TRUSS HD PHIL
 73  C9280713  HDW SCR 1/4 20X1 1/2 TRUSS HEA
 74  C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 75  C2371712  WASHER-FLAT 9/32 X 5/8 X 1/16
 76  C9100100  CON TERMINATOR
 77  C9100101  CUSHION SLEEVE TERMINATOR
 78  C9100620  HDW SNAP SWIVEL 4/0-37 MARLIN
 79  C2200148  ASY SNAP & INSULATOR
 80  C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 81  C3393461  SCREW-1/4-20 x 2” SS, PPH
 82  C3390910  HANDLE-CRANK, MANUAL
 83  C3391732  WASHER, SEALING
 84  C3394602  WASHER, FLAT, #8, SS
NR Artnummer Namn
 1  C3392524  FRAME, RAW
 2  C2263102  NUT-HEX 1/4-20 SS 300SRS
 3  C3394722  INSERT, PUSH ON
 4  C3394702  INSERT, BASE
 5  C2373450  SCREW-#8-18 X 3/8 THD* (SS)
 6  C3396510  LENS-WINDOW MAG DTIV
 7  C3395580  DECAL, MAG 10
 8  C3396601  SEAL PLATE, MAGNUM
 9  C3391730  WASHER, SEAL, DATA
 10  C3398205  CIRCUIT BREAKER, 25 AMP
 11  C1221491  BOOT CIRCUIT BREAKER
 12  C3993220  ASSY, POWER CABLE, RETRO(SUB)
 13  C3392920  STRAIN-RELIEF, HEYCO M4502
 14  C3996515  MOTOR/GEAR HOUSING ASSY
 15  C3393411  SCREW-FLANGE HEX HI-LO
 16  C3394006  ASY PCA, MAGNUM
 17  C2302104  SCREW-#6-20 X 3/8
 18  C2286792  SWITCH, TOGGLE
 19  C3391722  WASHER, FLAT
 20  C2286793  HDW SHIM SWITCH .75X.1
 21  C1221490  BOOT SWITCH
 22  C3390203  COVER, MOTOR
 23  C401966-3  MIC VENT,PTFE LU LRA MATERIAL
 24  C3396902  GASKET, COVER
 25  C3393480  SCREW-#10X.75”PPH HI-LO SS
 26  C3391907  PLATE, CLUTCH SHAFT
 27  C3392640  PIN, DRIVESHAFT
 28  C3391711  PAD, CLUTCH
 29  C3777927  REEL, ROUGH, 3.75” OD
 30  C3392707  SPRING, REEL
 31  C3396020  BALL BEARING, REEL
 32  C3393474  SCREW-DRIVE #14 X .75” SS
 33  C3391906  PLATE, CLUTCH REEL
 34  C3393418  SCREW-#10-16X.75”HI-LO SS
 35  C0233560  GEAR, REEL, STD
 36  C3775397  400’ CABLE
 37  C9100070  CON LEADER SLEEVE
 38  C3390205  COVER, REEL
 39  C2373434  SCREW-1/4-20 X 3/4 SS PPMS
 40  C2071718  WASHER #10 NYLON RETAINING
 41  C3394605  O-RING, KNOB
 42  C0220477  METER 3 DIGIT
 43  C0833561  GEAR, COUNTER
 44  C3390103  KNOB, SOFT GRIP, CLUTCH
 45  C3391737  HDW WASHER, THRUST
NR Artnummer Namn
46  C9010280  HDW BEARING, THRUST
 47  C3395634  DECAL- SIDE, BLACK
 48  C3395710  DECAL-PIC BLACK
 49  C2998905  CNN ASY, SWIVEL BASE
 50  C2249001  HDW KNB RELEASE PIN
 51  C3392600  PIN – RELEASE
 52  C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 53  C2267001  ASY PLATE BASE MACHINED
 54  C2267002  BRK PLATE SWIVEL
 55  C3391919  PLATE, INDEX TS
 56  C2277001  HDW RETAINER RELEASE NUT
 57  C9010004  HDW BEARING SWIVEL BASE
 58  C3991930  ASY, MNT BASE DT/MAG(SUB)
 59  C3391955  BASE-MOUNT, DT PRO/MAG ST
 60  C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 61  C3393000  RING, RETAINING, 1/4” SHAFT
 62  C3991904  ASSY-CNN, ROD HOLDER
 63  C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HOLDER
 64  C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 65  C2277002  ASY HDW RELEASE UNIVERSAL
 66  C2210821  ASY BOOM TELESCOPIC
 67  C3397900  BALL HOOK EXTRUSION
 68  C3990200  ASSY-CNN, BOOM END (SUB)
 69  C3392520  CASE, PULLEY
 70  C3392300  SHEEVE, PULLEY
 71  C3391507  SHIM, BOOM END
 72  C3392013  BOOM END, NEW
 73  C3393485  SCREW-#10-24X1.75 PPHMS S
 74  C3393124  NUT-#10-32 NYLOK 18-8 SS
 75  C2303412  SCREW-#6-20 X 5/8 SELF TAP
 76  C3390005  BEARING-NYLINER, #8L5-1/2-F
 77  C9280720  HDW SCR 1/4 20X2 TRUSS HD PHIL
 78  C9280713  HDW SCR 1/4 20X1 1/2 TRUSS HEA
 79  C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 80  C2371712  WASHER-FLAT 9/32 X 5/8 X 1/16
 81  C9100100  CON TERMINATOR
 82  C9100101  CUSHION SLEEVE TERMINATOR
 83  C9100620  HDW SNAP SWIVEL 4/0-37 MARLIN
 84  C2200148  ASY SNAP & INSULATOR
 85  C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 86  C3393461  SCREW-1/4-20 x 2” SS, PPH
 87  C3390910  HANDLE-CRANK, MANUAL
 88
 89  C3391732  WASHER, SEALING
 90  C3394602  WASHER, FLATE, #8, SS
NR Artnummer Namn
 1  C3392524  FRAME, RAW
 2  C2263102  NUT-HEX 1/4-20 SS 300SRS
 3  C3394722  INSERT, PUSH ON
 4  C3394702  INSERT, BASE
 5  C2373450  SCREW-#8-18 X 3/8 THD* (SS)
 6  C3396510  LENS-WINDOW MAG DTIV
 7  C3395559  DECAL, MAG 5
 8  C3396601  SEAL PLATE, MAGNUM
 9  C3391730  WASHER, SEAL, DATA
 10  C3398205  CIRCUIT BREAKER, 25 AMP
 11  C1221491  BOOT CIRCUIT BREAKER
 12  C3993220  ASSY, POWER CABLE, RETRO(SUB)
 13  C3392920  STRAIN-RELIEF, HEYCO M4502
 14  C3996515  MOTOR/GEAR HOUSING ASSY
 15  C3393411  SCREW-FLANGE HEX HI-LO
 16  C3394006  ASY PCA, MAGNUM
 17  C2302104  SCREW-#6-20 X 3/8
 18  C2286792  SWITCH, TOGGLE
 19  C3391722  WASHER, FLAT
 20  C2286793  HDW SHIM SWITCH .75X.1
 21  C1221490  BOOT SWITCH
 22  C3390203  COVER, MOTOR
 23  C401966-3 MIC VENT,PTFE LU LRA MATERIAL
 24  C3396902  GASKET, COVER
 25  C3393480  SCREW-#10X.75”PPH HI-LO SS
 26  C3391907  PLATE, CLUTCH SHAFT
 27  C3392640  PIN, DRIVESHAFT
 28  C3391711  PAD, CLUTCH
 29  C3777927  REEL, ROUGH, 3.75” OD
 30  C3392707  SPRING, REEL
 31  C3396020  BALL BEARING, REEL
 32  C3393474  SCREW-DRIVE #14 X .75” SS
 33  C3391906  PLATE, CLUTCH REEL
 34  C3393418  SCREW-#10-16X.75”HI-LO SS
 35  C0233560  GEAR, REEL, STD
 36  C3775397  400’ CABLE
 37  C9100070  CON LEADER SLEEVE
 38  C3390205  COVER, REEL
 39  C2373434  SCREW-1/4-20 X 3/4 SS PPMS
 40  C2071718  WASHER #10 NYLON RETAINING
 41  C3394605  O-RING, KNOB
 42  C0220477  METER 3 DIGIT
NR Artnummer Namn
 43 C0833561  GEAR, COUNTER
 44 C3390103  KNOB, SOFT GRIP, CLUTCH
 45 C3391737  HDW WASHER, THRUST
 46 C9010280  HDW BEARING, THRUST
 47 C3395634  DECAL- SIDE, BLACK
 48 C3395710  DECAL-PIC BLACK
 49 C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 50 C3991930  ASY, MNT BASE DT/MAG(SUB)
 51 C3391955  BASE-MOUNT, DT PRO/MAG ST
 52 C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 53 C3393000  RING, RETAINING, 1/4” SHAFT
 54 C3991904  ASSY-CNN, ROD HOLDER
 55 C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HOLDER
 56 C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 57 C2277002  ASY HDW RELEASE UNIVERSAL
 58 C2290828  24” BOOM – HEAVY DUTY
 59 C3397900  BALL HOOK EXTRUSION
 60 C3990200  ASSY-CNN, BOOM END (SUB)
 61 C3392520  CASE, PULLEY
 62 C3392300  SHEEVE, PULLEY
 63 C3391507  SHIM, BOOM END
 64 C3392013  BOOM END, NEW
 65 C3393485  SCREW-#10-24X1.75 PPHMS S
 66 C3393124  NUT-#10-32 NYLOK 18-8 SS
 67 C2303412  SCREW-#6-20 X 5/8 SELF TAP
 68 C3390005  BEARING-NYLINER, #8L5-1/2-F
 69 C9280720  HDW SCR 1/4 20X2 TRUSS HD PHIL
 70 C9280713  HDW SCR 1/4 20X1 1/2 TRUSS HEA
 71 C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 72 C2371712  WASHER-FLAT 9/32 X 5/8 X 1/16
 73 C9100100  CON TERMINATOR
 74 C9100101  CUSHION SLEEVE TERMINATOR
 75 C9100620  HDW SNAP SWIVEL 4/0-37 MARLIN
 76 C2200148  ASY SNAP & INSULATOR
 77 C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 78 C3393461  SCREW-1/4-20 x 2” SS, PPH
 79 C3390910  HANDLE-CRANK, MANUAL
 80 C3395905  ADAPTER, BOOM END
 81 C3391732  WASHER, SEALING
 82 C3394602  WASHER, FLAT, #8, SS

Cannon Manuella Djupriggar

NR Artnummer Namn
 1  C3391995  PLATE – RATCHET BRAKE
 2  C3391990  PLATE – CLUTCH/BRAKE REEL
 3  C1000904  ASY SHAFT RATCHET UT6
 4  C1080001  SHAFT REEL ET/UT
 5  C1264670  ASY CLUTCH PAD SM HOLE
 6  C3391710  PAD – CLUTCH
 7  C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 8  C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 9  C2373450  SCREW-#8-18 X 3/8″ THRD CUT SS
 10  C3320011  COUNTER 3 DIGIT
 11  C3321001  COVER-CLUTCH
 12  C3333010  GEAR COUNTER (METRIC)
 13  C3333011  GEAR REEL (METRIC)
 14  C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 15  C3391955  BASE-MOUNT, MAG ST
 16  C3392010  ASSY, BOOM TELESCOPIC, SS
 17  C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 18  C3393000  RING, RETAINING, 1/4″ SHAFT
 19  c3393461  SCREW-1/4-20 X 2″ SS, PPH
 20 C3393480  SCREW-#10X1″ PPH HI-LO SS
 21 C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HLDR
 22 C3394702  INSERT, BASE, LO-PRO
 23 C3394722  INSERT, PUSH ON
 24 C3395634  DECAL-SIDE, BLACK
Nr Artnummer Namn
 25 C3397906  REEL, ROUGH, 3.75″ OD SS
 26 C3990200  ASSY-CNN, BOOM END
 27 C3994210  CRANK ARM/HANDLE ASM
 28 C9010001  BEARING NYLINER
 29 C9010280  HDW BEARING, THRUST
 30 C3391737  WASHER THRUST, 17-7 SS (2ST KRÄVS)
 31 C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 32 C9100160  DOG RATCHET
 33 C9250003  HDW PIN 3/16 X 7/8 DOWEL
 34  C9400040 HDW SPRING CRANK
 35 C9400070  HDW SPRING DOG
 36 C3392541  FRAME, MANUAL, DR, WHITE
 37 C2200109  SALTWATER LINE RELEASE
 38 C3391904  ASSY-CNN, ROD HOLDER, UT
 39 C2998905  ASSY – CNN SWIVEL BASE
 40 C2249001  HDW KNB RELEASE PIN
 41 C2266001  2266001 HDW PIN RELEASE
 42 C2267002  BRK PLATE SWIVEL
 43 C2267005  PLATE, BASE (ROUGH)
 44 C2267006  PLATE – INDEXING 6 STOP
 45 C2277001  HDW RETAINER RELEASE NUT
 46 C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 47 C2372100  SCREW, #8-18 X 5/8 (2ST KRÄVS)
 48 C9010004  HDW BEARING SWIVEL BASE (2ST KRÄVS)
NR Artnummer Namn
 1  C0274732  REEL ROUGH
 2  C3391995  PLATE – RATCHET BRAKE
 3  C3391990  PLATE – CLUTCH/BRAKE REEL
 4  C1000904  ASY SHAFT RATCHET UT6
 5  C1080001 SHAFT REEL ET/UT
 6  C3391710  PAD – CLUTCH
 7  C2210821  NUT-HEX 1/4-20 SS 300SRS
 8  C2263102  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 9  C2263103  HDW SPRING RELEASE PIN
 10  C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 11  C2373450  SCREW-#8-18 X 3/8″ THRD CUT SS
 12  C3320011  COUNTER 3 DIGIT (METRIC)
 13  C3321001  COVER-CLUTCH
 14  C3333010  GEAR COUNTER (METRIC)
 15  C3333011  GEAR REEL (METRIC)
 16  C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 17  C3391955  BASE-MOUNT, MAG ST
 18  C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 19  C3393000  RING, RETAINING, 1/4″ SHAFT
 20  C3393461  SCREW-1/4-20 X 2″ SS, PPH
 21  C3393480  SCREW-#10X1″ PPH HI-LO SS (qty: 4)
 22  C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HLDR
 23  C3394702  INSERT, BASE, LO-PRO
 24  C3394722  INSERT, PUSH ON
NR Artnummer Namn
 25  C3395634  DECAL-SIDE, BLACK
 26  C3990200  ASSY-CNN, BOOM END
 27  C3994210  CRANK ARM/HANDLE ASM 44 2267006
 28  C9010001  BEARING NYLINER
 29  C9010280  HDW BEARING, THRUST
 30  C3391737  WASHER THRUST, 17-7 SS (qty: 2)
 31  C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 32  C9100160  DOG RATCHET
 33  C9250003  HDW PIN 3/16 X 7/8 DOWEL
 34  C9400040  HDW SPRING CRANK
 35  C9400070  HDW SPRING DOG
 36  C3392540  FRAME, MANUAL DR, BLACK
 37  C2277002A  LINE RELEASE
 38  C3391904  ASSY-CNN, ROD HOLDER, UT
 39  C2998905  ASSY – CNN SWIVEL BASE
 40  C2249001  HDW KNB RELEASE PIN
 41  C2266001  HDW PIN RELEASE
 42  C2267002  BRK PLATE SWIVEL
 43  C2267005  PLATE, BASE (ROUGH)
 44  C2267006  PLATE – INDEXING 6 STOP
 45  C2277001  HDW RETAINER RELEASE NUT
 46  C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 47  C2372100  SCREW, #8-18 X 5/8 (QTY: 2)
 48  C9010004  HDW BEARING SWIVEL BASE (QTY: 2)
NR Artnummer Namn
 1  C0274732  REEL ROUGH
 2  C3391995  PLATE – RATCHET BRAKE
 3  C3391990  PLATE – CLUTCH/BRAKE REEL
 4  C1000904  ASY SHAFT RATCHET UT6
 5  C1080001  SHAFT REEL ET/UT
 6  C3391710  PAD – CLUTCH
 7  C2263102  NUT-HEX 1/4-20 SS 300SRS
 8  C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 9  C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 10  C2290828  24″ BOOM – HEAVY DUTY
 11  C2373450  SCREW-#8-18 X 3/8″ THRD CUT SS
 12  C3320011  COUNTER 3 DIGIT (METRIC)
 13  C3321001  COVER-CLUTCH
 14  C3333010  GEAR COUNTER (METRIC)
 15  C3333011  GEAR REEL (METRIC)
 16  C3390101 KNOB-CANNON, SOFT GRIP
 17  C3391955  BASE-MOUNT, MAG ST
 18  C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 19  C3393461  SCREW-1/4-20 X 2″ SS, PPH
NR Artnummer Namn
 20  C3393480  SCREW-#10X1″ PPH HI-LO SS (qty: 4)
 21  C3394200  ARM, DUAL AXIS-ROD HLDR
 22  C3394702  INSERT, BASE, LO-PRO
 23  C3394722  INSERT, PUSH ON
 24  C3395634  DECAL-SIDE, BLACK
 25  C3395905  ADAPTER, BOOM END
 26  C3990200  ASSY-CNN, BOOM END
 27  C3994210  CRANK ARM/HANDLE ASM
 28  C9010001  BEARING NYLINER
 29  C9010280  HDW BEARING, THRUST
 30  C3391737  WASHER THRUST, 17-7 SS (qty: 2)
 31  C9040040  HDW BOLT 1/4-20 ROLLEDTHD HOOK
 32  C9100160  DOG RATCHET
 33  C9250003  HDW PIN 3/16 X 7/8 DOWEL
 34  C9400040  HDW SPRING CRANK
 35  C9400070  HDW SPRING DOG
 36  C3392540  FRAME, MANUAL DR, BLACK
 37  C2277002A  LINE RELEASE
 38  C3391904  ASSY-CNN, ROD HOLDER, UT
c1901021-easi-troll-ste
NR Artnummer Namn
 1  C0274732  REEL ROUGH
 2  C3391995  PLATE-RATCHET BRAKE
 3  C3391990  PLATE – CLUTCH/BRAKE REEL
 4  C1000904  ASY SHAFT RATCHET UT6
 5  C1080001  SHAFT REEL ET/UT
 6  C3391710  PAD-CLUTCH
 7  C3391906  ASSY-CNN, ROD HOLDER, ET
 8  C2263103  NUT-1/4-20 NYLOCK SS
 9  C2287002  HDW SPRING RELEASE PIN
 10  C2373450  SCREW-#8-18 X 3/8″ THRD CUT SS (qty:3)
 11  C3320011  COUNTER 3 DIGIT (METRIC)
 12  C3321001  COVER-CLUTCH
 13  C3333010  GEAR COUNTER (METRIC)
 14  C3333011  GEAR REEL (METRIC)
 15  C3390101  KNOB-CANNON, SOFT GRIP (qty:2)
 16  C3391955  BASE-MOUNT, MAG ST
 17  C3392017  BOOM, MANUAL, DOWNRIGGER
 18  C3392033  TUBE, DUAL AXIS RD HLDR
 19  C3393000  RING, RETAINING, 1/4″ SHAFT
NR Artnummer Namn
 20  C3393461  SCREW-1/4-20 X 2″ SS, PPH
 21  C3393480  SCREW-#10-1″ PPH HI-LO SS (qty: 4)
 22  C3392033  ROD HOLDER, DUAL AXIS SLEEVE
 23  C3394702  INSERT, BASE, LO-PRO
 24  C3394722  INSERT, PUSH ON
 25  C3395634  DECAL-SIDE, BLACK
 26  C3395906  ADAPTER, BOOM END
 27  C3990200  ASSY-CNN, BOOM END
 28  C3994210  CRANK ARM/HANDLE ASM
 29  C9010001  BEARING NYLINER
 30  C9010280  HDW BEARING, THRUST
 31  C3391737  WASHER THRUST, 17-7 SS (qty:2)
 32  C9100160  DOG RATCHET
 33  C9250003  HDW PIN 3/16 X 7/8 DOWEL
 34  C9400040  HDW SPRING CRANK
 35  C9400070  HDW SPRING DOG
 36  C3392540  FRAME, MANUAL DR, BLACK
 37  C2277002A  LINE RELEASE

◁ Visar att produkten är ett KIT
▷ Visar vad som ingår i kittet
►Betyder att artiklarna endast ingår i ovanstående KIT

NR Artnummer Namn
 1  C3330001  FRAME – LAKE-TROLL (LEXAN)
 2  C3395617  DECAL – NOSE, LAKE-TROLL
 3  C9010001  BEARING – REEL SHAFT [2.EA]
 4  C9430210  WASHER – 7/8″ NYLON ROUND [2.EA]
 5  C3397917  REEL – ROUGH 3.75″ (LEXAN)
 6  C1080001  SHAFT – REEL
 7  C3393412  SCREW – SET 5/16″-18 x 1″ (REEL)
 8  C3775392  SPOOL CABLE SS [150.FT]
 9  C9100070  CABLE LEADER SLEEVE
 10  C0467695  BRAKE PLATE – REEL
 11  C3391710  CLUTCH PAD
 12  C0467694  BRAKE PLATE – RATCHET
 13  C1000904  SHAFT – RATCHET
 14  C9010310  WASHER – THRUST [2.EA]
 15  C9010280  BEARING – THRUST
 16  C9400040  SPRING – HAND CRANK
 17  C0422002  CRANK HANDLE, LAKE-TROLL
 18  C1021480  CLUTCH COVER
 19  C9400070  SPRING – DOG RATCHET
 20  C9100160  DOG – RATCHET
 21  C9370220  SCREW – #10 x 1-1/4″ FH TYPE A [4.EA]
 22  C9100721  RED THREAD CAP
 23  C3395631  DECAL – CANNON SMALL (BLACK)
 24  C3395630  DECAL – CANNON LARGE (BLACK)
 25  C2477001  ◁BAG ASSY – SINGLE ROD HOLDER KIT
 26  C0290796  ▷TUBE – ROD HOLDER
 27  C2151726  ▷WASHER – 5/16″ FLAT
 28  C2383106  ▷NUT – 5/16″-18 SS
 29  C3319005  ▷CLAMP – ROD HOLDER w/ SLOT
NR Artnummer Namn
 30 C3325002  ▷DISK – ROD HOLDER
 31 C9040310  ▷BOLT – HEX 5/16″-18 x 2″
 32 C9430160  ▷WASHER – STAR 5/16″
 33 C2277002  ▷UNIVERSAL LINE RELEASE
 34 C0444001  ◁SWIVEL HEAD ASSEMBLY W/ COUNTER
 35 C0267001  ►SIDE PLATE (RH)
 36 C0269726  ►PULLY – SWIVEL HEAD
 37 C0325002  ►COUNTER – SWIVEL HEAD
 38 C0333001  ►GEAR – INTERMEDIATE, SWIVEL HEAD
 39 C0333002  ►GEAR – REDUCTION, SWIVEL HEAD
 40 C0367004  ►SIDE PLATE (LH), W/ COUNTER
 41 C9010070  ►HDW BEARING BRASS[2.EA]
 42 C9010070  ►CLAMP – RING, PUSH ON
 43 C3316001  CAP – BOOM END
 44 C9370002  SCREW – #8-32 SELF TAPPING
 45 C2998901  TAB LOCK MOUNTING BASE
 46 C3307003  BASE – TAB LOCK, NO TAB (LEXAN)
 47 C3391001  LOCKING TAB
 48 C2994894  *BAG ASSEMBLY, MOUNTING (KIT #4)
 49 C2263102  NUT – HEX 1/4″-20 [4.EA]
 50 C2371712  WASHER – 9/32″ FLAT [4.EA]
 51 C9100100  TERMINATOR
 52 C9100101  TERMINATOR CUSHION
 53 C9100620  TERMINATOR SNAP & SWIVEL
 54 C9280713  BOLT – TRUSS 1/4″ – 20 x 1-1/2″ [4.EA]
 55 C9280725  BOLT – TRUSS 1/4″ – 20 x 2-1/2″ [4.EA]
 56 C9370010  SCREW – #4 x 1/2″ PPH [3.EA]
 57 C9950357  WASHER – LOCK 1/4″ SPLIT [4.EA]
 58 C3310008  16″ BOOM – COPOLYMER

◁ Visar att produkten är ett KIT
▷ Visar vad som ingår i kittet
► Betyder att artiklarna endast ingår i ovanstående KIT

NR Artnummer Namn
 1  C0330001  MINI TROLL FRAME
 2  C3391500  SPACER BLOCK
 3  C0327001  DECAL – NOSE, MINI-TROLL
 4  C9040380  HEX HEAD BOLT 3/8″-24 x 2″ LONG
 5  C2998902  KNOB AND CLAMP SCREW ASSEMBLY
 6  C9100010  CLAMP PAD
 7  C9100690  RETAINING RING – PUSH ON [2.EA]
 8  C1264670  CLUTCH PAD
 9  C0367002  CLUTCH PLATE
 10  C9010512  SPOOL BEARING – NYLINER
 11  C0387001  REEL – MINI TROLL
 12  C3775392  SPOOL CABLE SS [150.FT]
 13  C0240591  CRANK HANDLE
 14  C9010310  WASHER – THRUST 29
 15  C9010280  BEARING – THRUST
NR Artnummer Namn
 16 C0349002  SPOOL ADJUST KNOB
 17 C0444001  ◁SWIVEL HEAD ASSEMBLY W/ COUNTER
 18 C0267001  ►SIDE PLATE (RH)
 19 C0269726  ►PULLY – SWIVEL HEAD
 20 C0325002  ►COUNTER – SWIVEL HEAD
 21 C0333001  ►GEAR – INTERMEDIATE, SWIVEL HEAD
 22 C0333002  ►GEAR – REDUCTION, SWIVEL HEAD
 23 C0367004  ►SIDE PLATE (LH), W/ COUNTER
 24 C9010070  ►HDW BEARING BRASS[2.EA]
 25 C9100690  ►CLAMP – RING, PUSH ON
 26 C9370010  PHILLIPS PAN HEAD SCREW #4 x 1/2″
 27 C2994890  *BAG ASSEMBLY – MOUNTING, MINITROLL
 28 C9100100  TERMINATOR
 29 C9100101  TERMINATOR CUSHION
 30 C9100620  TERMINATOR SNAP & SWIVEL